Δεν γνωρίζουμε και δεν παίρνουμε θέση για τα υπάρχοντα ή μη προβλήματα στην επιχείρηση, αλλά θα είναι τελείως άδικο το μεροκάματο να μπαίνει ανάμεσα σε κάθε είδους αντιπαραθέσεις από τις οποίες χαμένος θα βγει ο εργαζόμενος και η οικονομία της πόλης μας.
Η νόμιμη εκπροσώπηση των εργαζομένων, με τα προβλεπόμενα από τον νόμο όργανα, θα είναι η καλύτερη απάντηση και η σωστή αντιμετώπιση των όποιων προβλημάτων μεταξύ των εργαζομένων και της επιχείρησης
![](https://1.bp.blogspot.com/-b2wkYUF5iEE/YJGkk_4YqNI/AAAAAAABe-Q/y9feNaVUaJYrRa1Fm3MNjzROqeqlQj7MACLcBGAsYHQ/s0/ligkros.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου