![]() |
ΧΑΜΑΛΙΔΗ_ΚΑΣΤΑΣ_ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ |
Η Χαμαλίδη Αναστασία κατετάγη 9η στα 7500 μέτρα Νεανίδων, ο Κάστας Στέργιος 13ος στα 7500 μέτρα Εφήβων και ο Βελέντζας Δημήτρης 13ος στα 5000 μέτρα Παίδων.
Οι αγώνες έγιναν με μεγάλη επιτυχία, κάτω από ιδανικές κλιματολογικές συνθήκες στα νερά του Κορινθιακού κόλπου.
Η αγωνιστική εκδήλωση ήταν της Ομοσπονδίας που αποσκοπούσε στην συγκρότηση της Εθνικής μας ομάδας που θα μετάσχει στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Παίδων / Κορασίδων / Εφήβων / Νεανίδων / Νέων ανδρών / Νέων γυναικών (Παρίσι, 22-27 Ιουλίου).
ΕΥΒΟΙΚΟΣ Γ.Α.Σ.
![](https://1.bp.blogspot.com/-b2wkYUF5iEE/YJGkk_4YqNI/AAAAAAABe-Q/y9feNaVUaJYrRa1Fm3MNjzROqeqlQj7MACLcBGAsYHQ/s0/ligkros.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-I1W9FKamgD0/YJGlQj0jklI/AAAAAAABe-Y/W8APE5KAYukjwvwGuskp8vrxHRAqCcJ-QCLcBGAsYHQ/s0/mixalakis.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-DmFPJQJGouo/YJGl5EOXcjI/AAAAAAABe-g/xxRmbzGVUA0_fZ_4fyStRE7MKuKtu2tsQCLcBGAsYHQ/s0/mitafis.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου