Την Δευτέρα 26/2/2024 θα ολοκληρωθεί η διαδικασία συγκρότησης του Διοικητικού Συμβουλίου της Αγροδιατροφικής Σύμπραξης Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας , στα πλαίσια της Τακτικής Γενικής Συνέλευσης που θα λάβει χώρα στις 10:00 π.μ., στην αίθουσα του Περιφερειακού Συμβουλίου στην Χαλκίδα (Λεωφόρος Χαϊνά 93).
.
Ο κ. Αυγερινός Βασίλειος εκπροσωπώντας το Επιμελητήριο Φωκίδας.
Ο κ. Δανιάς Δημήτριος εκπροσωπώντας τον Αγροτικό Κτηνοτροφικό Συνεταιρισμό Βοιωτίας.
Ο κ. Ζαχαρίας Νικόλαος εκπροσωπώντας Κτήμα Μουσών.
Ο κ. Ρόδης Λάμπρος εκπροσωπώντας τον Δήμο Ορχομενού.
Σας ενημερώνουμε παράλληλα ότι με απόφαση του Περιφερειακού Συμβουλίου (ΑΑ 12/2024) και σύμφωνα και με το καταστατικό της Σύμπραξης νέος Πρόεδρος του Δ.Σ. είναι ο Περιφερειακός Σύμβουλος και Αντιπεριφερειάρχης Εξωστρέφειας και Ανταγωνιστικότητας κ Γαλάνης Κωνσταντίνος. Με την ίδια απόφαση ορίστηκαν μέλη του Δ.Σ. οι : Γκικόπουλος Λουκάς , Μαυροειδής Νίκος, Ζήσιμος Αλέξανδρος και Λύκος Βασίλης.
Σας δίνεται η δυνατότητα να παρακολουθήσετε την Γ.Σ. και την εκλογική διαδικασία χρησιμοποιώντας τον παρακάτω σύνδεσμο:
Join Zoom Meeting
https://us06web.zoom.us/j/87921654806?pwd=EIsaMkiAt22dj1cM8CSN7tqabGPS00.1
Meeting ID: 879 2165 4806
Passcode: 369370
Για οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία σας παρακαλώ όπως επικοινωνήσετε μαζί μας.
![](https://1.bp.blogspot.com/-b2wkYUF5iEE/YJGkk_4YqNI/AAAAAAABe-Q/y9feNaVUaJYrRa1Fm3MNjzROqeqlQj7MACLcBGAsYHQ/s0/ligkros.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsb017wssjIfuviCzsOOjy2XM5wGB88yNPCtoWYo9vGz3n50Ni_Ost7pEkibSfOzBMBoiSjVOrhi-OIEYvTYZrCz85RBqbMdm038lJzlsVebuOHUkYU9nVKvHMflfvrkhtoqMCzBvYy0FDKV-fHUHxt5jRwt_13nIYR9R5M7hlF6YHuhdPTfmYgWJaAg/s800/mixalakis.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhWhKxzEZduxMt0Uq9MfTcg4jcXurWnZqMtbZRTjBB4mAAvPUJzVcqiCc4qTRY1kEd1ss-4lD_i0SBErFWQtLvcsFJzIi8kzuapPQ3QE3svxzYvNdIqMXhYg42SYOP3glwbjz6wS4qprMT0ozPDi_EV41Ct4Eybt9duMjJFjYiR-AbsyTSz-s1IlgP9cw/s800/aris_spiroglou.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου