Στην τιμητική εκδήλωση για τον Αθανάσιο Μπουραντά και την πολυετή προσφορά του στο Νομό Εύβοιας, που διοργάνωσε η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας και ο Δήμος Κύμης-Αλιβερίου χθες, Τετάρτη 17 Απριλίου 2024, παρευρέθηκε η Δήμαρχος Χαλκιδέων Έλενα Βάκα, μαζί με τον Πρόεδρο του Δημοτικού Συμβουλίου, Αντιδημάρχους, Προέδρους Νομικών Προσώπων και Δημοτικούς Συμβούλους του Δήμου.
«Η γνωριμία και η συνεργασία με τον άνθρωπο, πολιτικό, αυτοδιοικητικό Θανάση Μπουραντά, μόνο τιμή είναι. Η υπομονή, η επιμονή, η τεράστια εμπειρία στην επίλυση ζητημάτων, η αφοσίωσή του στην Εύβοια και η θέληση για τα μεγάλα έργα υποδομής, είναι παράδειγμα για όλους εμάς, που ασχολούμαστε με τα κοινά και τον ευχαριστούμε για την πλούσια παρακαταθήκη που μας έχει αφήσει.», δήλωσε σχετικά η Δήμαρχος Χαλκιδέων Έλενα Βάκα.
![](https://1.bp.blogspot.com/-b2wkYUF5iEE/YJGkk_4YqNI/AAAAAAABe-Q/y9feNaVUaJYrRa1Fm3MNjzROqeqlQj7MACLcBGAsYHQ/s0/ligkros.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsb017wssjIfuviCzsOOjy2XM5wGB88yNPCtoWYo9vGz3n50Ni_Ost7pEkibSfOzBMBoiSjVOrhi-OIEYvTYZrCz85RBqbMdm038lJzlsVebuOHUkYU9nVKvHMflfvrkhtoqMCzBvYy0FDKV-fHUHxt5jRwt_13nIYR9R5M7hlF6YHuhdPTfmYgWJaAg/s800/mixalakis.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgjfzne0K_wiM2SvM8q8FUiLEIDmltzNFXgasaE2EPKfol-vibnSIT8cAGSYYIN1BycJgMMsryv0FbWGnb1Ufviy5C77WxX-EPM2dk_GxFIapl8nkTpycTl5oyoKTmibiRW7SDZuPBhsrvbD7_NDTq2jrU4HNH1TxgnUHLyesqRB0gFd3sIWUcCFb3aIvE/s800/aris_spiroglou.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου