Συνεχίζει ως άμισθος ο Αντιπεριφερειάρχης Υγείας Χρήστος Γεωργίου
Ο Περιφερειάρχης Στερεάς Ελλάδας Φάνης Σπανός όρισε τον Χρήστο Γεωργίου άμισθο Αντιπεριφερειάρχη Υγείας με τα ίδια καθήκοντα που είχε ως έμμισθος Αντιπεριφερειάρχης.
Ο Περιφερειάρχης προέβη σε αυτή την ενέργεια, ύστερα από επιθυμία και αίτημα του Χρήστου Γεωργίου, προκειμένου ο ίδιος να ασκεί απρόσκοπτα το λειτούργημά του, ως γενικός χειρουργός, στο Γενικό Νοσοκομείο Λαμίας.
![](https://1.bp.blogspot.com/-b2wkYUF5iEE/YJGkk_4YqNI/AAAAAAABe-Q/y9feNaVUaJYrRa1Fm3MNjzROqeqlQj7MACLcBGAsYHQ/s0/ligkros.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsb017wssjIfuviCzsOOjy2XM5wGB88yNPCtoWYo9vGz3n50Ni_Ost7pEkibSfOzBMBoiSjVOrhi-OIEYvTYZrCz85RBqbMdm038lJzlsVebuOHUkYU9nVKvHMflfvrkhtoqMCzBvYy0FDKV-fHUHxt5jRwt_13nIYR9R5M7hlF6YHuhdPTfmYgWJaAg/s800/mixalakis.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhWhKxzEZduxMt0Uq9MfTcg4jcXurWnZqMtbZRTjBB4mAAvPUJzVcqiCc4qTRY1kEd1ss-4lD_i0SBErFWQtLvcsFJzIi8kzuapPQ3QE3svxzYvNdIqMXhYg42SYOP3glwbjz6wS4qprMT0ozPDi_EV41Ct4Eybt9duMjJFjYiR-AbsyTSz-s1IlgP9cw/s800/aris_spiroglou.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου