Στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Βετεράνων Κολυμβητών – Word Aquatics Masters Championships στην Ντόχα συμμετείχε με επιτυχία από την Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου έως και την Κυριακή 3 Μαρτίου, ο κολυμβητής Στράτης Νίκος, εκπροσωπώντας τα χρώματα του Ευβοϊκού Γ.Α.Σ. στο εξωτερικό.
Ο κολυμβητής του Ευβοϊκού κολύμπησε στην κατηγορία 45 – 49 και κατετάγη 19ος στα 100 ελεύθερο με επίδοση 1:05:44, 21ος στα 50 μέτρα πεταλούδα με επίδοση 32:27 και 42ος στα 50 ελεύθερο με επίδοση 28:78.
Πολλά συγχαρητήρια για την προσπάθεια του και τις επιδόσεις του.
Ευβοϊκός Γ.Α.Σ.
![](https://1.bp.blogspot.com/-b2wkYUF5iEE/YJGkk_4YqNI/AAAAAAABe-Q/y9feNaVUaJYrRa1Fm3MNjzROqeqlQj7MACLcBGAsYHQ/s0/ligkros.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsb017wssjIfuviCzsOOjy2XM5wGB88yNPCtoWYo9vGz3n50Ni_Ost7pEkibSfOzBMBoiSjVOrhi-OIEYvTYZrCz85RBqbMdm038lJzlsVebuOHUkYU9nVKvHMflfvrkhtoqMCzBvYy0FDKV-fHUHxt5jRwt_13nIYR9R5M7hlF6YHuhdPTfmYgWJaAg/s800/mixalakis.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhWhKxzEZduxMt0Uq9MfTcg4jcXurWnZqMtbZRTjBB4mAAvPUJzVcqiCc4qTRY1kEd1ss-4lD_i0SBErFWQtLvcsFJzIi8kzuapPQ3QE3svxzYvNdIqMXhYg42SYOP3glwbjz6wS4qprMT0ozPDi_EV41Ct4Eybt9duMjJFjYiR-AbsyTSz-s1IlgP9cw/s800/aris_spiroglou.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου