Η Τράπεζα αίματος " Γεώργιος Ν.Παπανικολάου" του Πανευβοικού Συλλόγου "Ο ΚΑΛΟΣ ΣΑΜΑΡΕΙΤΗΣ" σε συνδιοργάνωση με τον Δήμο Χαλκιδέων-Αντιδημαρχεία Υγείας και σε συνεργασία με το Γ.Ν.Χ.(τμήμα αιμοδοσίας), θα πραγματοποιήσουν εθελοντική αιμοδοσία την Κυριακή 10 Μαρτίου στην αίθουσα "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" (Δημαρχείο-Παραλία) από τις 9.30 π.μ.-1.30 το μεσημέρι.
Σ'αυτη τη γιορτή της Ζωής ας μη λείψει καμία και κανένας. Μην αναβάλουμε το ραντεβού στη προσφορά αγάπης.
Δωρίζουμε αίμα - Δωρίζουμε Ζωή
![](https://1.bp.blogspot.com/-b2wkYUF5iEE/YJGkk_4YqNI/AAAAAAABe-Q/y9feNaVUaJYrRa1Fm3MNjzROqeqlQj7MACLcBGAsYHQ/s0/ligkros.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsb017wssjIfuviCzsOOjy2XM5wGB88yNPCtoWYo9vGz3n50Ni_Ost7pEkibSfOzBMBoiSjVOrhi-OIEYvTYZrCz85RBqbMdm038lJzlsVebuOHUkYU9nVKvHMflfvrkhtoqMCzBvYy0FDKV-fHUHxt5jRwt_13nIYR9R5M7hlF6YHuhdPTfmYgWJaAg/s800/mixalakis.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhWhKxzEZduxMt0Uq9MfTcg4jcXurWnZqMtbZRTjBB4mAAvPUJzVcqiCc4qTRY1kEd1ss-4lD_i0SBErFWQtLvcsFJzIi8kzuapPQ3QE3svxzYvNdIqMXhYg42SYOP3glwbjz6wS4qprMT0ozPDi_EV41Ct4Eybt9duMjJFjYiR-AbsyTSz-s1IlgP9cw/s800/aris_spiroglou.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου