Από τη Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Θεσσαλίας ανακοινώνεται ότι, σύμφωνα με απόφαση που εκδόθηκε από το Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού, απαγορεύεται η οργανωμένη και μεμονωμένη μετακίνηση των φιλάθλων της φιλοξενούμενης ομάδας Π.Α.Ε. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ, καθώς και η διάθεση εισιτηρίων σε αυτούς, κατά τη διεξαγωγή του ποδοσφαιρικού
αγώνα της
24ης αγωνιστικής του Α’ Ομίλου του πρωταθλήματος
SUPER LEAGUE 2, περιόδου 2023-2024, μεταξύ των ομάδων
Π.Α.Ε. Α.Ε..Λ. – Π.Α.Ε. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ, ο οποίος θα διεξαχθεί την
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα
14:00΄, στο Γήπεδο
AEL FC ARENA, για σοβαρούς λόγους διαφύλαξης της δημόσιας τάξης και ασφάλειας.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsb017wssjIfuviCzsOOjy2XM5wGB88yNPCtoWYo9vGz3n50Ni_Ost7pEkibSfOzBMBoiSjVOrhi-OIEYvTYZrCz85RBqbMdm038lJzlsVebuOHUkYU9nVKvHMflfvrkhtoqMCzBvYy0FDKV-fHUHxt5jRwt_13nIYR9R5M7hlF6YHuhdPTfmYgWJaAg/s800/mixalakis.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου