Σας ενημερώνουμε ότι την Δευτέρα 11 Δεκμβρίου 2023 και ώρα 19:30 η Επιτροπή Διαιτησίας Ε.Π.Σ. Εύβοιας θα πραγματοποιήσει συγκέντρωση διαιτητών στα γραφεία του συνδέσμου διαιτητών, αίθουσα «Χρήστος Τοκπασίδης».
Επίσημος ομιλητής θα είναι ο πρόεδρος της πειθαρχικής επιτροπής της Ε.Π.Σ. Εύβοιας κ. Χαράλαμπος Παπαδόπουλος που θα μιλήσει για θέματα της αρμοδιότητάς του
Με τιμή για το ΔΣ
Ο Πρόεδρος
Θανάσης Παπακυριάκος
![](https://1.bp.blogspot.com/-b2wkYUF5iEE/YJGkk_4YqNI/AAAAAAABe-Q/y9feNaVUaJYrRa1Fm3MNjzROqeqlQj7MACLcBGAsYHQ/s0/ligkros.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsb017wssjIfuviCzsOOjy2XM5wGB88yNPCtoWYo9vGz3n50Ni_Ost7pEkibSfOzBMBoiSjVOrhi-OIEYvTYZrCz85RBqbMdm038lJzlsVebuOHUkYU9nVKvHMflfvrkhtoqMCzBvYy0FDKV-fHUHxt5jRwt_13nIYR9R5M7hlF6YHuhdPTfmYgWJaAg/s800/mixalakis.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhWhKxzEZduxMt0Uq9MfTcg4jcXurWnZqMtbZRTjBB4mAAvPUJzVcqiCc4qTRY1kEd1ss-4lD_i0SBErFWQtLvcsFJzIi8kzuapPQ3QE3svxzYvNdIqMXhYg42SYOP3glwbjz6wS4qprMT0ozPDi_EV41Ct4Eybt9duMjJFjYiR-AbsyTSz-s1IlgP9cw/s800/aris_spiroglou.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου