Αθλητές και αθλήτριες του τμήματος στίβου Βοιωτίας Special Olympics Hellas, μετείχαν στον 40ο Μαραθώνιο της Αθήνας, που έγινε την Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023.
Την αποστολή συνόδευσε ο προπονητής του Α Κ Ο Λιβαδειάς & Ομοσπονδιακός προπονητής των Special Olympics κ. Μιχάλης Τόλιας, γονείς των αθλητών/τριών και εθελοντές.
Οφείλουμε ευχαριστίες στον Εμπορικό Σύλλογο Λιβαδειάς, καθώς και στην ΚΟΙΝΣΕΠ Λιβαδειάς, για την κάλυψη του κόστους μετακίνησης της αποστολής,
Η Τοπική Επιτροπή
Special Olympics Hellas
Περιφερειακής Ενότητας Βοιωτίας
![](https://1.bp.blogspot.com/-b2wkYUF5iEE/YJGkk_4YqNI/AAAAAAABe-Q/y9feNaVUaJYrRa1Fm3MNjzROqeqlQj7MACLcBGAsYHQ/s0/ligkros.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsb017wssjIfuviCzsOOjy2XM5wGB88yNPCtoWYo9vGz3n50Ni_Ost7pEkibSfOzBMBoiSjVOrhi-OIEYvTYZrCz85RBqbMdm038lJzlsVebuOHUkYU9nVKvHMflfvrkhtoqMCzBvYy0FDKV-fHUHxt5jRwt_13nIYR9R5M7hlF6YHuhdPTfmYgWJaAg/s800/mixalakis.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhWhKxzEZduxMt0Uq9MfTcg4jcXurWnZqMtbZRTjBB4mAAvPUJzVcqiCc4qTRY1kEd1ss-4lD_i0SBErFWQtLvcsFJzIi8kzuapPQ3QE3svxzYvNdIqMXhYg42SYOP3glwbjz6wS4qprMT0ozPDi_EV41Ct4Eybt9duMjJFjYiR-AbsyTSz-s1IlgP9cw/s800/aris_spiroglou.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου