Τη Λαϊκή Αγορά στο Βασιλικό και τα καταστήματα στο Λευκαντί επισκέφθηκε η Δήμαρχος Χαλκιδέων και επικεφαλής του συνδυασμού «Αλλάζουμε-Συνεχίζουμε», Έλενα Βάκα
Στη Λαϊκή Αγορά στο Βασιλικό βρέθηκε την Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2023, η Δήμαρχος Χαλκιδέων, εκ νέου υποψήφια και επικεφαλής του συνδυασμού «Αλλάζουμε-Συνεχίζουμε» Έλενα Βάκα, με συνεργάτες της και υποψήφιους συμβούλους του συνδυασμού της, στα πλαίσια περιοδείας που πραγματοποιεί σε όλες τις Ενότητες του Δήμου Χαλκιδέων.
Αμέσως μετά η Έλενα Βάκα περιόδευσε στο Λευκαντί, όπου είχε την ευκαιρία να συνομιλήσει με επαγγελματίες της εστίασης και πολίτες.
Ηλεκτρονική σελίδα https://allazoume2023.gr/
Facebook https://www.facebook.com/allazoume2023.gr/
Instagram https://www.instagram.com/allazoume2023.gr/#
![](https://1.bp.blogspot.com/-b2wkYUF5iEE/YJGkk_4YqNI/AAAAAAABe-Q/y9feNaVUaJYrRa1Fm3MNjzROqeqlQj7MACLcBGAsYHQ/s0/ligkros.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsb017wssjIfuviCzsOOjy2XM5wGB88yNPCtoWYo9vGz3n50Ni_Ost7pEkibSfOzBMBoiSjVOrhi-OIEYvTYZrCz85RBqbMdm038lJzlsVebuOHUkYU9nVKvHMflfvrkhtoqMCzBvYy0FDKV-fHUHxt5jRwt_13nIYR9R5M7hlF6YHuhdPTfmYgWJaAg/s800/mixalakis.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhWhKxzEZduxMt0Uq9MfTcg4jcXurWnZqMtbZRTjBB4mAAvPUJzVcqiCc4qTRY1kEd1ss-4lD_i0SBErFWQtLvcsFJzIi8kzuapPQ3QE3svxzYvNdIqMXhYg42SYOP3glwbjz6wS4qprMT0ozPDi_EV41Ct4Eybt9duMjJFjYiR-AbsyTSz-s1IlgP9cw/s800/aris_spiroglou.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου