Σχετικά με το έργο της Δημοτικής Αγοράς Χαλκίδας, που βρίσκεται σε εξέλιξη, σας ενημερώνουμε τα εξής:
Στα κτίρια της Α’ Φάσης, έχουν ολοκληρωθεί οι εργασίες σοβατίσματος σε 2 κτίρια και συνεχίζονται στα υπόλοιπα. Έχει ξεκινήσει η κατασκευή των στεγών και των κουφωμάτων, τα οποία θα τοποθετηθούν, μόλις ολοκληρωθούν οι στέγες. Παράλληλα εξελίσσονται οι ηλεκτρομηχανολογικές εργασίες σε όλα τα κτίρια.
Στα κτίρια της Β’ Φάσης, συνεχίζεται η ενίσχυση της τοιχοποιίας με ενέματα.
![](https://1.bp.blogspot.com/-b2wkYUF5iEE/YJGkk_4YqNI/AAAAAAABe-Q/y9feNaVUaJYrRa1Fm3MNjzROqeqlQj7MACLcBGAsYHQ/s0/ligkros.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsb017wssjIfuviCzsOOjy2XM5wGB88yNPCtoWYo9vGz3n50Ni_Ost7pEkibSfOzBMBoiSjVOrhi-OIEYvTYZrCz85RBqbMdm038lJzlsVebuOHUkYU9nVKvHMflfvrkhtoqMCzBvYy0FDKV-fHUHxt5jRwt_13nIYR9R5M7hlF6YHuhdPTfmYgWJaAg/s800/mixalakis.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhWhKxzEZduxMt0Uq9MfTcg4jcXurWnZqMtbZRTjBB4mAAvPUJzVcqiCc4qTRY1kEd1ss-4lD_i0SBErFWQtLvcsFJzIi8kzuapPQ3QE3svxzYvNdIqMXhYg42SYOP3glwbjz6wS4qprMT0ozPDi_EV41Ct4Eybt9duMjJFjYiR-AbsyTSz-s1IlgP9cw/s800/aris_spiroglou.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου