Το Χριστουγεννιάτικο Bazaar του Παραρτήματος Χαλκίδος του Λυκειου Ελληνίδων, επισκέφθηκαν το Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022 η Δήμαρχος Χαλκιδέων Έλενα Βάκα και η Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Χαλκιδέων Δήμητρα Σακελλαράκη, οι οποίες έδωσαν συγχαρητήρια στις κύριες του Λυκείου και ανέφεραν ότι ο Δήμος είναι και θα είναι δίπλα τους σε όλες τις προσπάθειες.
![](https://1.bp.blogspot.com/-b2wkYUF5iEE/YJGkk_4YqNI/AAAAAAABe-Q/y9feNaVUaJYrRa1Fm3MNjzROqeqlQj7MACLcBGAsYHQ/s0/ligkros.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsb017wssjIfuviCzsOOjy2XM5wGB88yNPCtoWYo9vGz3n50Ni_Ost7pEkibSfOzBMBoiSjVOrhi-OIEYvTYZrCz85RBqbMdm038lJzlsVebuOHUkYU9nVKvHMflfvrkhtoqMCzBvYy0FDKV-fHUHxt5jRwt_13nIYR9R5M7hlF6YHuhdPTfmYgWJaAg/s800/mixalakis.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj5TjRNR0CGzMHmCi9IiA83-Qm0JR_X_6Ka6khwgvWenUztwAZPCCv3lHtG4qSjgpz0hN_ov0zMFR0yIUW4zSCuo-UyegwI9EjwweBEhAv6Qm02tjTzD0WKUYlTZgSWkobqjK53GE71btkUKbRe6_JhbLfquqS6bBmLkHNQt2LN55yhtKIgWD2A42lRUQ/w374-h233/stratakis_277%CF%87380.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου