Ν.Ο. Χαλκίδος , Μεγάλη Συλλογή Μεταλλίων στο 25ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανάπτυξης Κανόε Καγιάκ Ήρεμων Νερών. - Sourta-Ferta

Post Top Ad

Με απολογισμό 3 ασημένια μετάλλια, 5 τέταρτες, 2 πέμπτες θέσεις, συμμετοχή στους τελικούς των αγωνισμάτων τους από όλους τους συμμετέχοντες και τη κατάληψη της 6ης θέσης στη γενική κατάταξη ανάμεσα σε 20 σωματεία ολοκληρώθηκε το 25ο Πανελλήνιο πρωτάθλημα ανάπτυξης κανόε καγιάκ ήρεμων νερών.

Ήταν μία πολύ καλή εμπειρία για τους μικρούς μας αθλητές και αθλήτριες μιας και αγωνίστηκαν κάτω από πολύ αντίξοες συνθήκες και ανταποκρίθηκαν στις συνθήκες του αγώνα ενώ για τους περισσότερους από αυτούς ήταν η πρώτη τους συμμετοχή σε αγώνες.