Ανακοινώνεται ότι, σύμφωνα με Απόφαση που εκδόθηκε από το Υπουργείο Πολιτισμού και Αθλητισμού, απαγορεύεται η οργανωμένη μετακίνηση των φιλάθλων της ομάδας ΚΑΕ ΠΑΟΚ, στο Κλειστό Γυμναστήριο Κανήθου Χαλκίδας, κατά τη διεξαγωγή του αγώνα καλαθοσφαίρισης μεταξύ των ομάδων ΚΑΕ ΚΥΜΗΣ – ΚΑΕ ΠΑΟΚ, μεθαύριο (13-02-2019) Τετάρτη και ώρα 17:00, στο πλαίσιο της Δ’ φάσης Κυπέλου Ανδρών, αγωνιστικής περιόδου 2018 – 2019, για σοβαρούς λόγους διαφύλαξης της δημόσιας τάξης και ασφάλειας.
*************************************************************************
*************************************************************************
![](https://2.bp.blogspot.com/-qSqQEQ45ZhU/XEXcQwKuPHI/AAAAAAAEAk0/9J2DfE_alG8ofmFPQUf08_fq557lm78cgCLcBGAs/s400/50695513_837413329936138_8643771964105687040_n.jpg)
![](https://3.bp.blogspot.com/-SYcl98kvk5E/W9iD1Q7CrzI/AAAAAAAD6LA/1RFGfqljJyIGO4KjmjBu-M4ohqYPFEAKwCLcBGAs/s800/Dimitris%2BAnagnostakis_n.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου